Športové dioptrické okuliare

V minulosti mali športovci so zrakovými ťažkosťami problém s výberom športových okuliarov. Boli nútení nosiť pod športové okuliare kontaktné šošovky. Dnes nám 21. storočie prináša aj také vymoženosti, akými sú športové dioptrické okuliare pre všetky druhy športov.

U nás na predajni máte možnosť zakúpiť športové dioptrické okuliare, ale aj bez dioptrií. Takisto vám vieme zmeniť dioptrie, ak už máte športové dioptrické okuliare.
V prípade, že ešte nemáte športové dioptrické okuliare, vykonáme meranie zraku a osadíme do nich dioptrické sklá. Každý z variantov je možný, vyžaduje sa však prvotné posúdenie, či je vaša požiadavka zrealizovateľná.

Máte záujem o športové dioptrické okuliare? Stačí vyplniť formulár a my sa vám ozveme.

V našej ponuke nájdete športové dioptrické okuliare - cyklistické, bežecké, lyžiarske, okuliare na turistiku, horolezecké, strelecké, plavecké, potápačské, okuliare pre vodné športy aj golf.

Hlavnú ponuku tvoria momentálne okuliare od výrobcu Rudy Project, ale nájdete u nás aj dioptrické športové okuliare iných značiek a polarizačné športové okuliare. Radi vám pomôžeme s výberom.